Dobre konto osobiste to…

Dobre konto osobiste to…

13/03/2019 0 przez admin

Konto osobiste posiada już każdy student, każda emerytka, zatrudniony pracownik, tak więc produkt ten stał się całkowicie powszechnym. Oczywiście tak jak w przypadku wielu różnych produktów, podobnie również i konta osobiste podzielić można na te lepsze oraz te gorsze. Pamiętajmy, że przecież produkt to produkt i musi on być różnicowany.

Jak zatem rozpoznać dobre konto osobiste?

Wiele uzależnione jest od indywidualnych wymagań. Jak się okazuje, w zdecydowanej większości konta osobiste są już całkowicie darmowe i nie są powiązane z jakimikolwiek płatnościami. Klient musi jedynie zerknąć na ewentualne opłaty za usługi dodatkowe, jeśli te są dla niego istotne.

Konta osobiste najczęściej wymagają dodatkowych płatności m. in. za stałe zlecenia płatności, obciążenia konta osobistego czy też przypomnienia o pewnych sprawach. Klient może sobie przecież ustanowić informowanie o każdym wpływie na konto bankowe, o zatwierdzonych operacjach oraz innych kwestiach, które z jego punktu widzenia są kluczowe.

Konto osobiste ogólnie będzie darmowe, tylko koszty dodatkowe mogą powodować, że zmuszeni jesteście do płatności za pewne działania.

Zobacz również: porównywarka kont bankowych

  • 2
  •  
  •  
  •