Konto bankowe za Zero dla obcokrajowców

Konto bankowe za Zero dla obcokrajowców

1 października 2018 0 przez Redakcja

Banki coraz częściej umożliwiają obywatelom innego kraju korzystanie z podstawowych oraz najbardziej adekwatnych produktów bankowych takich jak konto osobiste.

Ciekawą propozycje ma zwłaszcza PKO Bank Polski którego ofertę warto poznać, zwłaszcza w aspekcie udogodnień i samych kosztów związanych z jego prowadzeniem.

Jakie zalety wynikają za założeniem konta w PKO Bank Polski?

Minimalne koszta związane z prowadzeniem konta, to nie tylko jedna z wielu zalet, to przede wszystkim możliwość ograniczenia kosztów z nim związanych, co to oznacza?

Możliwość komunikacji w języku Ukraińskim, Rosyjskim czy Angielskim, co pozwala nie tylko na profesjonalną obsługę klientów z innych krajów. Dodatkowo znacznie sprawniejsze posługiwanie się samym kontem, w pełnym tego słowa znaczeniu, co zapewne jest opcją nader przydatną w aspekcie bariery językowej.

Zero złotych za prowadzenie i otwarcie konta, bezpłatne korzystanie z karty bankomatowej, dużo tańsze przelewy międzynarodowe, możliwość wypłaty pieniędzy w dowolnej walucie, to tylko niektóre argumenty przemawiające na korzyść konta dla obcokrajowców które oferuje nam PKO Bank Polski.

Czy trudno jest otworzyć takie konto?

Samo otwarcie konta, nie jest niczym trudnym, wystarczy wypełnić krótki kwestionariusz na stronie https://www.pkobp.pl/ w którym podajemy podstawowe i najważniejsze informację o obywatelu danego kraju (imię, nazwisko, nr telefonu oraz paszportu).

Następnie należy wybrać odpowiednią placówkę, w jakiej dojdzie do zawarcia umowy, w tym sprawdzenia danych osobistych obcokrajowca, jak wspomniano powyżej wiele z nich oferuje komunikację w wybranym do tego języku.

Można zatem powiedzieć, iż sama procedura otwarcia konta nie jest niczym trudnym, a PKO Bank Polski wychodzi naprzeciw oczekiwaniom obcokrajowców, oferując im kompletne w tej sytuacji rozwiązanie.

Dlaczego warto zdecydować się na takie konto bankowe?

Oczywiste jest, iż każdy obywatel innego kraju, przy korzystaniu i zakładaniu konta w banku, będzie brał pod uwagę przede wszystkim koszta związane z jego obsługą, w tym realizowaniu przelewów międzynarodowych.

PKO Bank Polski oferuje jedne z najniższych prowizji na rynku, dodatkowo pozwala na wykonywanie przelewów w wielu adekwatnych do tego walutach, zatem jest to coś co zapewne zainteresuje niejedną osobę.

Sama obsługa konta jest nader prosta, zatem jest to alternatywa i opcja dla większości obcokrajowców, dla których konto osobiste jest czymś niezbędnym w kontekście ich ewentualnego zatrudnienia.

Co umożliwia nam posiadanie konta w PKO Bank Polski?

Obcokrajowcy w ramach założenia i posiadania konta w PKO Bank Polski, mogą korzystać niemal z tych samych udogodnień co inni klienci, mają do dyspozycji nie tylko kartę bankomatową ale również płatności online czy za pośrednictwem BLIKU.

Darmowa wypłata pieniędzy w w jednym z 300 bankomatów, czy też minimalne marże związane z przelewami zagranicznymi, to coś co przekona wiele osób do samego konta.

Wybierz najlepsze konto bankowe dla obcokrajowców

Wybierz najlepsze konto bankowe dla obcokrajowców, a co najważniejsze dowiedz się jak wiele możesz wraz z nim zyskać, wiele informacji na jego temat otrzymasz bezpośrednio w placówce bankowej PKO Bank Polski.

Minimum formalności oraz szybkie załatwienie kwestii związanej z otwarciem konta dla obywatela innego kraju, sprawi iż uzyskamy do niego bezpośredni dostęp zaraz po podpisaniu umowy. Dlatego nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż konto PKO Bank Polski to opcja i alternatywa na którą warto stawiać, zwłaszcza gdy idzie o jakiekolwiek produkty bankowe.

Uwzględniając wszelkie udogodnienia, funkcjonalność samego konta, minimalne koszta związane z jego prowadzeniem, możemy być pewni iż konto PKO Bank Polski spełni nasze wszystkie oczekiwania i wymagania, związane z jego posiadaniem.