Kredyt bez zdolności kredytowej – gdzie można go otrzymać? 

Kredyt bez zdolności kredytowej – gdzie można go otrzymać? 

24 października 2022 0 przez Redakcja

Kredyt bez zdolności kredytowej https://splatakredytow.pl/kredyt-bez-zdolnosci-kredytowej/ to coś, co wydaje się nam praktycznie niemożliwe do uzyskania w tradycyjnym banku. Jak wiadomo, tego typu instytucje finansowe bardzo dokładnie sprawdzają zarówno historię, jak i zdolność kredytową swoich klientów, zanim udzielą im pieniędzy w ramach kredytu. Negatywne wpisy w BIK, przeterminowane pożyczki czy nawet obecność na liście dłużników może być powodem odrzucenia wniosku kredytowego i problemów z otrzymaniem dodatkowej gotówki. Na szczęście na rynku pojawia się coraz więcej zobowiązań, które można otrzymać nawet z niską zdolnością kredytową. Gdzie należy ich szukać i jak otrzymać kredyt bez zdolności kredytowej? Podpowiadamy! 

Kredyt bez zdolności kredytowej – gdzie szukać? 

Kredyt bez zdolności kredytowej to zobowiązanie, którego na próżno szukać w tradycyjnych bankach. Tego typu instytucje finansowe nie udzielają bowiem pieniędzy osobom, które mają problemy finansowe, niską zdolność kredytową oraz złą historię kredytową. Wiąże się to dla nich ze zbyt dużym ryzykiem niespłacenia kredytu przez klienta, a oprócz tego muszą się one trzymać rozporządzeń KNF, czyli Komisji Nadzoru Finansowego. Gdzie więc można dostać kredyt bez zdolności kredytowej? Ratunkiem dla osób z niską zdolnością kredytową mogą być firmy pożyczkowe, które podchodzą do spraw związanych z udzielaniem pieniędzy liberalniej niż banki. 

Kredyt a właściwie pożyczka bez zdolności kredytowej jest dostępna w prywatnych firmach pożyczkowych, czyli tzw. parabankach i może z niej skorzystać praktycznie każdy. Szybko, sprawnie i przy minimum formalności możesz uzyskać pieniądze na dowolny cel, nawet jeśli masz negatywne wpisy w BIK, niskie dochody itd. W uzyskaniu korzystnej pożyczki może Ci pomóc doradca kredytowy. Taka osoba przeanalizuje Twoją sytuację finansową i zaproponuje najlepsze rozwiązanie. 

Jak uzyskać zobowiązanie bez zdolności kredytowej? 

Aby otrzymać pożyczkę bez zdolności kredytowej, musisz mieć ukończone 18 lat, posiadać ważny dowód osobisty i mieć pełne prawo do wykonywania czynności prawnych. Jeśli spełniasz te warunki, to wystarczy, że samodzielnie lub z pomocą doradcy znajdziesz ofertę pożyczki i złożysz wniosek. Wiele firm pożyczkowych umożliwia swoim klientom złożenie wniosku przez internet, co bardzo przyśpiesza cały proces. W przypadku pożyczek online niezbędne może być wykonanie przelewu weryfikacyjnego, aby potwierdzić swoją tożsamość.

Decyzja odnośnie do przyznania pożyczki powinna zostać wydana bardzo szybko, a pieniądze mogą pojawić się na Twoim koncie nawet tego samego dnia, w którym złożyłeś wniosek. Pożyczone środki możesz przeznaczyć na dowolny cel. To bardzo wygodne rozwiązanie, jeśli szybko potrzebujesz dodatkowej gotówki, ale nie masz zbyt dobrej zdolności kredytowej, aby otrzymać kredyt gotówkowy w banku.