Nie lubisz oszczędzać a masz pilne wydatki?

Nie lubisz oszczędzać a masz pilne wydatki?

3 grudnia 2017 0 przez Redakcja

Często powtarzamy sobie, że od jutra zaczniemy oszczędzać. Gdy jednak przyjdzie co do czego, okazuje się, że albo to mało realne przy zarobkach, które mamy w połączeniu z naszymi potrzebami albo zbyt często wydajemy swoje oszczędności, tak że nie zostaje nam już nic.

W gruncie rzeczy nie posiadanie oszczędności to też nić strasznego, ale musimy pamiętać o tym, że nigdy nie wiadomo co może nas w najbliższym czasie spotkać i kiedy pieniądze staną się potrzebne.

Czasem może to być akurat wtedy, gdy je mamy, ale nieprzewidziane sytuacje mogą się zdarzyć również wtedy, gdy mamy wystarczająco pieniędzy jedynie na bieżące potrzeby.

Kiedy teraz znajdziemy się w potrzebie, nie musimy już z tego powodu rozpaczać, ani szukać pomocy u znajomych. Teraz możemy skorzystać z nowego produktu kredytowego, którym pozabankowe instytucje kredytowe biją rekordy popularności.

Korzysta z nich naprawdę wiele osób, w większości zadowolonych klientów, którzy dzięki dodatkowym pieniądzom z pożyczki dali sobie radę w ciężkich chwilach, gdy brakowało im pieniędzy. Gdy pieniądze potrzebne są nam na dziś, bo bez nich znajdziemy się w jeszcze cięższej niż jesteśmy sytuacji, pozabankowa pożyczka może okazać się wybawieniem, ponieważ umożliwi zaradzenie kłopotom od razu.

Uzyskamy ją bez formalności, bez bik-u, za samym okazaniem dowodu osobistego.

Poza tym mamy absolutną dowolność, jeśli chodzi o cel, na jaki chcemy przeznaczyć pożyczone pieniądze. Równie dobrze może to być podratowanie naszej sytuacji finansowej jak i sprawienie sobie przyjemności albo wydanie ich na siebie. Niektórym marzy się na przykład zrobienie sobie kursu płetwonurka albo skok ze spadochronem. Nawet takie szalone pomysły mogą być dziś zrealizowane dzięki pieniądzom z pożyczki.

Nie wykluczone, że gdyby tak chcieć na nie oszczędzić, to odeszłaby nam z czasem na nie ochota albo przestalibyśmy mieć na nie czas. Po co oglądać się na pieniądze, lepiej spełnić swoje marzenia już dziś, bo szansa może się nie powtórzyć. A gdy już zaciągniemy szybką pożyczkę łatwiej nam będzie się zmobilizować, żeby uzbierać potrzebną do spłaty gotówkę. A może pożyczamy z zupełnie innego powodu.

Może szykuje nam się w rodzinie uroczystość, na którą trzeba kupić odświętne ubranie, prezent, a może szykujemy święta dla licznej rodziny, a może potrzebujemy pieniędzy na kurs, który przyda nam się przy ubieganiu się o nową pracę.

Są to wydawałoby się normalne potrzeby, przewidywalne, które każdy ma, ale nie każdy jest je w stanie z różnych względów sfinansować.

Jak to było już na wstępie powiedziane chciałoby się na takie właśnie okoliczności zawczasu odłożyć, ale nie zawsze jest z czego. Gdy więc w jednym miesiącu mamy trudniejszy finansowo okres, w kolejnym powinna przyjść już odwilż i wtedy możemy zacząć zbierać na spłatę pożyczki.

Najlepiej jeżeli uda nam się ją spłacić jeszcze przed upływem terminu, gdyż będzie nam wtedy, jako stałym klientom łatwiej zaciągnąć kolejną w tej samej firmie pożyczkowej. Jeśli masz więc jakiś cel, na który potrzebujesz pieniędzy, szybka pożyczka jest dla Ciebie.