Rozlicz podatek z Holandii szybko i wygodnie z aplikacją Aangifte!

Rozlicz podatek z Holandii szybko i wygodnie z aplikacją Aangifte!

4 lipca 2022 0 przez Redakcja

Szukasz pomocy w rozliczeniu podatku z Holandii? Przytłaczają Cię formalności i skomplikowane przepisy a liczysz na korzystny zwrot? To Twój szczęśliwy dzień! Od dziś koniec z uciążliwym gromadzeniem dokumentów, wizytami w urzędzie skarbowym i stresem związanym z zawiłymi terminami podatkowymi. Wszystko dzięki naszej innowacyjnej aplikacji do rozliczania podatku z Holandii Aangifte. Sprawdź, jak działa nasz program i załatw szybko wygodnie i błyskawicznie.

Jak działa aplikacja Aangifte?

Rozliczenie podatku w Holandii jest obowiązkowe dla każdej osoby, która uzyskiwała dochody w Holandii. Należy w tym celu złożyć zeznania podatkowe do Belastingdienst, czyli holenderskiego urzędu skarbowego.

Dla wielu Polaków okazuje się to trudnym wyzwaniem – nieznajomość języka oraz przepisów podatkowych może znacznie utrudnić zadanie. Nawet najmniejsza pomyłka może prowadzić do komplikacji, z których niestety będzie trzeba się tłumaczyć. Często zdarza się także że po zakończeniu zatrudnienia wracamy do Polski – kontakt z urzędem jest wtedy utrudniony.

W tym miejscu do akcji wkracza aplikacja Aangifte, która rozwiązuje wszystkie powyższe problemy. W naszym innowacyjnym programie do rozliczeń podatkowych z Holandii wszystko jest proste i czytelne. Dostępne są najpopularniejsze formularze takie jak M-Form, C-Form, Zorgtoeslag – proste do zrozumienia i napisane w języku polskim.

Wszystko załatwisz z pulpitu swojego telefonu, tableta czy laptopa – skontaktujemy się z holenderskim urzędem w Twoim imieniu, dzięki czemu nie będą potrzebne żadne wizyty czy dodatkowa korespondencja.

Nasz kalkulator zadba także, aby rozliczenie było jak najkorzystniejsze biorąc pod uwagę możliwość skorzystania z licznych ulg takich jak:

  • Inkomensafhankelijke Combinatiekorting – ulga podatkowa na dziecko,
  • Algemene heffingskorting – to główna ulga podatkowa w Holandii,
  • Verhooging van de heffingskorting – rozliczenie wspólne,
  • wiele innych odliczeń związanych z kosztami pracy.

Profesjonalna pomoc w każdym momencie rozliczenia

Jeżeli czegoś nie zrozumiesz, lub wystąpią jakiekolwiek problemy, możesz skontaktować się z naszymi doradcami. Pomożemy Ci przy składaniu rozliczenia podatku z Holandii w Polsce, wykorzystując naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w pracy z zagranicznymi podatkami. Rozliczyliśmy już wielu Polaków, przeprowadzając proces od początku do końca.

Jak możemy Cię jeszcze przekonać? Niską ceną usługi? 5 lat gwarancji? A może świetnymi opiniami naszych klientów, którzy polecają nas rodakom pracującym w Holandii. To dla nas najwyższa forma uznania – zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najsprawniej przeprowadzić cały proces i odzyskać należne Ci pieniądze. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług już dziś – https://aangifte24.com/