Wymieniaj waluty online i podróżuj taniej

Wymieniaj waluty online i podróżuj taniej

2 października 2018 0 przez Redakcja

Kantor walutowy Alior Banku, to idealne rozwiązanie dla tych osób, które chcą szybko, bezpiecznie a co najważniejsze w tani sposób wymienić waluty obce bezpośrednio przez internet.

Jest to nic innego jak połączenie konta typowo walutowego oraz samego kantoru, a sam bank umożliwia nam przy tym skorzystanie z wielu rachunków w walucie wymienialnej, na które możemy dokonywać przelewów a nawet uzyskać dostęp do karty debetowej.

Jakie są najważniejsze funkcje kantoru walutowego Alior Banku?

Kantor walutowy Alior Banku, posiada wiele ciekawych funkcji do których warto zaliczyć :

-Aplikację mobilną, która pozwoli nam na wymianę walut wszędzie tam gdzie posiadamy dostęp do internetu,

-Możliwość odebrania pieniędzy w jednej z wielu placówek banku,

-Zlecenia walutowe, które de facto umożliwią nam wymianę waluty przy uwzględnieniu atrakcyjnego kursu, bez potrzeby śledzenia samych cen walut, oraz bezpośrednie przeniesienie środków do potencjalnego odbiorcy, do naszej dyspozycji są trzy opcje takich zleceń :

Cykliczne, jakie pozwala na comiesięczny zakup lub sprzedaż waluty, po kursie kantora z danego przy tym dnia.
Z limitem ceny, a więc możliwości zakupu lub sprzedaży waluty w momencie gdy osiągnie ona atrakcyjną cenę.
Mieszane cykliczne, czyli połączenie obu powyższych opcji, co za tym idzie klient sam ustala termin i kurs w którym zamierza dokonać wymiany lub zakupu danej waluty.

Jakie są koszta związane z korzystaniem z kantoru walutowego Alior Banku?

Ogólnie korzystanie z kantoru walutowego Alior Banku jest bezpłatne, dodatkowo dochodzi tutaj jeszcze kwestia atrakcyjnego spreadu, który wynosi 0,66% i zalicza się do najniższego na rynku.

Inne wydatki związane z przelewami krajowymi czy też międzynarodowymi, uzależnione są od metody i formy ich realizowania, (krajowe są bezpłatne, podobnie SEPA czy BEN). Do każdego konta w ramach kantoru walutowego Alior Banku wydawana jest karta debetowa z jakiej możemy co oczywiste korzystać.

Dla kogo kantor walutowy Alior Banku będzie dobrym rozwiązaniem?

Dla kogo kantor walutowy Alio Banku, będzie dobrym rozwiązaniem? Zapewne dla większości osób, które chcą w łatwy oraz prosty sposób, dokonywać zakupu lub sprzedawać walutę w najbardziej odpowiednim do tego momencie. Zwłaszcza w sytuacji gdy mogą korzystać z jego usług niemal przez całą dobę, jednocześnie móc mieć pełną kontrolę nad warunkami związanymi z samym kursem.

Jak najbardziej jest to opcja nader funkcjonalna, praktyczna i przydatna, pozwalająca nam na wymianę walut w najbardziej atrakcyjny sposób. Zastanówmy się zatem, czy nie jest to alternatywa na jaką warto stawiać, zwłaszcza w kontekście wielu możliwości jakie nam najzwyczajniej w świecie oferuje.

Masz wątpliwości, iż kantor walutowy Alior Banku to opcja dla kogoś takiego jak ty?

Najlepszym sposobem aby przekonać się do kantoru walutowego Alior Banku, jest dokonanie rejestracji na stronie Alior Banku i uświadomienia sobie, w jak szybki oraz korzystny dla nas sposób można kupować oraz sprzedawać waluty.

Oczywiście samo otwarcie konta nie generuje jakichkolwiek kosztów, a wszystkie wydatki związane z jego prowadzeniem czy możliwością posługiwania się kartą są minimalne w stosunku do tego co otrzymamy. Dlatego nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż jeżeli szukamy szybkiego, sprawdzonego i taniego rozwiązania w kontekście kantoru online, to Alior Bank nam takie oferuje.

Wygodna oraz nowoczesna usługa wymiany walut, pozwoli nam niejednokrotnie zaoszczędzić pieniądze, w bezpieczny oraz bezproblemowy sposób ustalić korzystny dla nas kurs zakupu lub sprzedaży danej waluty. Można zatem śmiało powiedzieć, iż to idealne rozwiązanie w aspekcie opcji, które kantor walut Alior Banku umożliwia swoim potencjalnym klientom, również takie na jakie z oczywistych powodów warto się zdecydować.

Niech zakup lub sprzedaż waluty przez internet, już nigdy nie będzie dla nas jakimkolwiek problemem a tym samym wraz z kantorem walutowym Alior Banku, spojrzymy na tą kwestię z zupełnie innej perspektywy.