Jakie korzyści może przynieść leasing pracowników ze Wschodu?

Jakie korzyści może przynieść leasing pracowników ze Wschodu?

16 września 2023 0 przez Redakcja A.T

Testujesz współpracę z nowym rynkiem zagranicznym i potrzebujesz kogoś, kto zna specyfikę tego regionu? Wiesz, że twój zespół nie zdąży przejść kursu języka ukraińskiego lub gruzińskiego przed realizacją zlecenia? A może w związku z obecną sytuacją geopolityczną chcesz udostępnić stanowisko w swojej firmie pracownikowi z Ukrainy? Sprawdź, jak i dlaczego warto to zrobić!

Czy warto wypróbować leasing pracowników?

Rozważasz leasing pracowników, ale wciąż masz wątpliwości? Twoje obawy są zupełnie zrozumiałe. Na rynku pojawia się coraz więcej nieuczciwych agencji pracy, które skutecznie zniechęcają przedsiębiorców do testowania nowych rozwiązań. Muszą oni martwić się bowiem o formalności, bezpieczeństwo prawne, komfort i warunki umowy pracowników, wysoką prowizję zewnętrznej firmy i inne czynniki. W sytuacji, gdy chcą zatrudnić zagranicznych pracowników, obawiają się także o ich legalny pobyt i kompetencje.

Taki punkt widzenia jest niestety uzasadniony wieloma przykładami. Możemy jednak przeciwstawić mu korzyści, które możesz osiągnąć, jeśli podejmiesz współpracę z rzetelną agencją. Zyskujesz wówczas:

  • niewielki koszt pozyskania pracownika,
  • oszczędność czasu, który musiałbyś przeznaczyć na wewnętrzną rekrutację, szkolenia i weryfikację kwalifikacji zatrudnianych osób,
  • elastyczną formę zatrudnienia,
  • możliwość ograniczenia negatywnych skutków rotacji i wypełnienia braków kadrowych, wynikających między innymi z sezonowości branży,
  • bezpieczeństwo prawne.

Właśnie to możesz osiągnąć, kontaktując się z firmą Flambir. Nie jest to agencja pracy tymczasowej. Dzięki tej współpracy możesz wdrożyć leasing pracowników w swojej firmie, nie przejmując się formalnościami.

Jak przebiega leasing pracowników z Ukrainy?

Zasady współpracy są proste. Flambir pozyskuje pracowników z państw takich jak Ukraina, Gruzja, Mołdawia, Filipiny i Bangladesz. To niszowe rozwiązanie, które pozwala ci podjąć współpracę ze specjalistą w wybranej dziedzinie, który posługuje się jednym ze wschodnich języków. Aby z niego skorzystać, skontaktuj się z przedstawicielem Flambir i przekaż mu najważniejsze informacje dotyczące tego, jakiego pracownika potrzebujesz. Agencja przejmie wszystkie formalności, takie jak legalizacja pobytu, koordynacja i zakwaterowanie wybranych osób. Warunki współpracy będą jasne od początku do końca, a na procedurze zyskają wszyscy zainteresowani, od pracodawcy i pracownika, po agencję.

Nie czekaj — przetestuj leasing pracowników już dziś!