Otwórz konto w ING Bank Sląski, i skorzystaj z aktualnej promocji

Otwórz konto w ING Bank Sląski, i skorzystaj z aktualnej promocji

12 września 2018 1 przez Redakcja

Oczywiście wybór konta bankowego jest czymś ważnym, co zresztą nie stanowi żadnego zaskoczenia, a co za tym idzie znalezienie odpowiedniego powinno być ukierunkowane w stronę możliwości jakie nam ono oferuje.

Warto jednak uwzględnić promocje banków, które starają się przyciągnąć w ten sposób potencjalnych klientów, jedną z ciekawszych jest obecnie ta jaką prezentuje ING Bank Śląski.

Dzięki niej możemy otrzymać od ING 100 zł za otwarcie konta, warto więc dowiedzieć się więcej na ten temat, jednocześnie poznać warunki które nijako musimy spełnić.

Jednak już na samym początku, można powiedzieć, iż jest to rozwiązanie nader korzystne a przede wszystkim okazja do tego by rzeczywiście zgarnąć taką premię i swoisty co do tego bonus.

Jakie warunki musimy spełnić, aby móc skorzystać z promocji którą jest 100 zł za otwarcie konta z w ING Bank Śląski?

Promocja tego typu skierowana jest wyłącznie do nowych klientów (którzy de facto nie posiadały konta w ING Bank Śląski od dnia 28 lutego 2017 roku), by móc otrzymać obiecane 100 zł należy pamiętać o tym aby :

-Maksymalnie do dnia 31 października 2018 roku złożyć odpowiedni wniosek przez internet (nie jest to promocja z jakiej możemy skorzystać w oddziałach) o otworzenie konta bankowego w ING Bank Śląski, jednocześnie uzyskania możliwości korzystania z platformy internetowej oraz otrzymania samej karty płatniczej.

-Podpisać umowę, jaką podpisać możemy na dwa sposoby, jednym z nich jest dostarczenie jej przez kuriera, drugim możliwość wykonania przelewu z innego konta internetowego gdzie będziemy mogli potwierdzić nasze dane. Pamiętajmy, iż aby skorzystać z samej promocji musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie przez ING Bank Śląski naszych danych, w celach typowo marketingowych.

-W momencie gdy już otworzymy konto oraz otrzymamy kartę, należy w czasie do 28 lutego 2019 r, zdecydować się na wykonanie transakcji bezgotówkowych w kwocie nie mniejsze niż 1000 zł za pośrednictwem karty lub BLIK`iem. Oczywiście nie liczą się jakiekolwiek transakcje które zostały anulowane, a tym bardziej wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów.

Jeżeli spełniliśmy wszystkie warunki, to nasza premia zawita na konto ING, w tym czasie musimy mieć otwarte takie promocyjne konto, jednocześnie posiadać kartę a tym samym nie wolno podjąć rezygnacji z przetwarzania naszych danych w celach marketingowych.

Pewnie, że jest to konto bankowe jakie warto założyć, zwłaszcza jeżeli dostrzegamy korzyści wynikające z aktualnej co do tego promocji, jesteśmy także pewni iż spełnienie warunków nie będzie stanowić żadnego problemu.

ING Bank Śląski stara się nas przyciągnąć nie tylko bonusem w wysokości 100 zł, lecz funkcjonalnych oraz praktycznym w zastosowaniu kontem bankowym, zwłaszcza w aspekcie internetowym.

Dlatego jeżeli zastanawiamy się nad założeniem konta w jakimkolwiek banku, ewentualnie zmiany dotychczasowego na dużo lepsze pod każdym względem to jak najbardziej ING Bank Śląski, również ze względu na wspomnianą promocję powinien zwrócić naszą uwagę.