Znany Księgowy – znajdź biuro rachunkowe w swojej miejscowości

Znany Księgowy – znajdź biuro rachunkowe w swojej miejscowości

8 stycznia 2021 0 przez Redakcja

Biuro podatkowe Znany Księgowy – powstało w 2001. Biuro podatkowe Znany Księgowy funkcjonuje na bazie wieloletnich doświadczeń w branży księgowej. W dzisiejszym trudnym momencie transformacji europejskiej, niemało sfer życia wymaga dopasowania do standardów europejskich. My z legislacją jesteśmy na bieżąco. Zapewniamy dyskrecję czy poufność wykonywanych usług gdzie na pierwszym miejscu stawiamy sobie dobro naszego interesanta oraz na nim koncentrujemy swoją uwagę. PortalZnany Księgowy” w zakresie swojej oferty świadczy szeroki wachlarz usług wzajemnie się uzupełniających. Oferujemy kompetentne wsparcie przedsiębiorców. Szanowni Państwo, posiadamy długoletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie księgowości , które zdobyliśmy pracując na posadach głównych księgowych w przedsiębiorstwach o zróżnicowanych profilach działalności oraz statucie prawnym. Dlaczego należy wybrać kooperację z naszym biurem rachunkowym ? Wyspecjalizowana załoga to fundament ! My zatrudniamy wyłącznie najodpowiedniejszych z udokumentowanym doświadczeniem. Posiadamy długoletnie doświadczenie w obsłudze klientów zagranicznych. Serwis w języku polskim czy angielskim.

biuro rachunkowe Znany Księgowy cena

Oferta księgowości dla firm

Poznaj ekspertów księgowych z twojej miejscowości na stronie www.znany-ksiegowy.pl. Nasze biura rachunkowe znajdują się w wielu lokalizacjach. Poznaj nasz cennik i ceny za oferowane usługi księgowe. Zapewniamy kompleksowy zakres usług uzupełniających, dbając o to, by przebieg uruchomienia gotowej spółki był szybki i sprawny. Świadczymy prowadzenie dokumentacji podatkowej , na którą składają się: ewidencje VAT czy rozliczenia podatku od towarów i usług ; ewidencje środków trwałych oraz wartości niematerialnych prawnych wraz z ustaleniem amortyzacji; sporządzanie oraz składanie deklaracji podatkowych w odpowiednim US ; ustalenie wysokości zaliczek na podatek dochodowy; sporządzenia zeznania rocznego dla podatku dochodowego od osób prawnych i fizycznych. Całościowy zakres usług rachunkowych, jakie proponujemy uwzględnia bieżące prowadzenie ksiąg rachunkowych, reprezentowanie naszych klientów przed organem podatkowym, sporządzanie raportów okresowych z wykonanych zadań i poradnictwo księgowoprawne.

Naszym klientom możemy również zaoferować świadczenie usług wirtualnego biura. Umożliwia ono w pokaźnym stopniu zredukować wydatki związane z wynajmem biura czy zatrudnieniem pracowników potrzebnych do jego prowadzenia. Oferujemy od usług księgowych, obsługi kadr i płac a także usług z zakresu uzyskiwania dotacji oraz pożyczek z unii europejskiej. Odwiedź naszą witrynę oraz sprawdź czy w twoim mieście posiadamy punkt obsługi klienta. Jeżeli tak, to nas odwiedź .