Jak założyć konto na portalu partnerskim LeadStar.pl – poradnik krok po kroku

Jak założyć konto na portalu partnerskim LeadStar.pl – poradnik krok po kroku

21 kwietnia 2020 0 przez Redakcja

Wiele osób marzy o tym, aby zarabiać przez internet. Na szczęście w dzisiejszych czasach taka możliwość jest na wyciągnięcie ręki i każda osoba, która chce spróbować swoich sił w takiej „pracy”, może skorzystać z dedykowanych do tego portali. Jednym z nich jest LeadStar.pl. Jego dużą zaletą jest to, że nie musisz posiadać własnej strony, na której będziesz umieszczać linki afiliacyjne. Wystarczy, że zrobisz codzienne zakupy, za które będziesz otrzymywać premię. Wydając pieniądze na Allegro czy w znanych sieciach sklepów budowlanych możesz liczyć na to, że część wydanej kwoty do Ciebie wróci. Aby tak się stało, musisz dokonać rejestracji i skorzystać z możliwości, jakie daje ta platforma.

Jak się zarejestrować na LeadStar.pl – poradnik krok po kroku

Musimy przyznać, że cały proces rejestracji jest bardzo sprawny i nieskomplikowany. Swoje konto możesz założyć w ok. 5-10 minut, wystarczy, że wcześniej przygotujesz dowód osobisty i numer konta bankowego. Jedynym warunkiem rejestracji jest ukończone 18 lat, nie potrzebujesz żadnego wkładu własnego.

Krok 1

Kliknij w link https://leadstar.pl/rejestracja_os_fizycznej lub wejdź na stronę leadstar.pl i kliknij pomarańczowy przycisk „ZAREJESTRUJ SIĘ”. Znajduje się w prawym górnym rogu. Na Twoim ekranie pojawi się okno „REJESTRACJA”, należy w nim wybrać rodzaj profilu, jaki Cię interesuje. Do wyboru masz: profil osoby fizycznej, firmy zarejestrowanej w Polsce lub firmy zarejestrowanej poza terytorium Polski. Na samym początku skupimy się na profilu dla osób fizycznych. Kliknij pierwsze okienko po lewej stronie.

 

Krok 2

Po kliknięciu zostaniesz przekierowany, do strony, na której musisz wypełnić formularz rejestracyjny. Wpisz swój e-mail, który będzie jednocześnie Twoim loginem do systemu, imię, nazwisko, numer telefonu, numer PESEL oraz adres zamieszkania. Następnie zaznacz odpowiednie pole w „praca agencyjna”. Do wyboru masz trzy opcje: „Nie”, „Tak, samodzielnie udostępniam dane klientów” lub „Tak, zlecam udostępnianie danych klientów osobom trzecim”. Jeśli posiadasz swoją stronę internetową, blog lub fanpage to podaj link w szarym polu. Jeśli nie prowadzisz żadnej strony, to po prostu pomiń ten punkt.

Krok 3

Podaj pełną nazwę banku, w którym masz aktywne konto osobiste. Następnie wpisz swój numer rachunku bankowego. Ważne jest to, aby konto było rozliczane w PLN, a bank znajdował się na terenie Polski. Możesz też wpisać kod polecający. Jeśli go posiadasz, to warto z niego skorzystać właśnie w tym momencie. Program Polecający oferuje – 5% od każdego poleconego partnera, na stałe, bez maksymalnych limitów. W tym momencie warto też sprawdzić, czy wszystkie dane, które wpisałeś, są poprawne i czy nie ma w nich żadnych błędów.

Krok 4

Wyraź niezbędne zgody, które umożliwią założenie konta na portalu LeadStar. Zapoznaj się z regulaminem serwisu oraz zaakceptuj jego treść. Konieczne jest także oświadczenie, że jest się wyłącznie polskim rezydentem podatkowym. Na koniec kliknij pomarańczowy przycisk „Zarejestruj się”.

Krok 5

Po rejestracji na Twoim ekranie pojawi się komunikat, który informuje o tym, że na Twój mail została wysłana wiadomość z linkiem potwierdzającym. Jeśli jej nie widzisz, sprawdź folder spam/oferty lub poczekaj 5 minut od dokonania rejestracji. Kliknięcie linku potwierdzającego jest konieczne, aby sfinalizować rejestracje konta. Jeśli nie zrobisz tego w ciągu 7 dni, to Twoje konto zostanie usunięte. Warto zrobić to od razu po otrzymaniu wiadomości, aby móc jak najszybciej korzystać z portalu i cieszyć się możliwościami, które przygotował on dla swoich użytkowników. Po maksymalnie dwóch dniach roboczych Twoje konto zostanie aktywowane.

Rejestracja na portalu leadstar.pl dla firm

Jeśli prowadzisz własną firmę i chcesz zarejestrować się na portalu, to masz taką możliwość. Zarówno jeśli działalność zarejestrowana jest na terenie Polski, jak i za granicą. Prócz podstawowych danych takich jak e-mail, imię, nazwisko i numer telefonu musisz także wypełnić dodatkowe pola. Wybierz typ działalności, jaką prowadzisz, wpisz pełną nazwę firmy oraz jej adres. Niezbędny jest także numer NIP, KRS oraz REGON. Zaznacz czy jesteś pośrednikiem lub agencją finansową oraz podaj link do swojej strony (jeśli taką posiadasz).

Na koniec wybierz czy wystawiasz faktury bez VAT czy faktury VAT 23%, następniewpisz nazwę banku oraz numer rachunku bankowego. Tak samo, jak w przypadku profilu dla osób fizycznych masz możliwość wpisania kodu polecającego. Zaznacz niezbędne zgody i zarejestruj się. Jeśli prowadzisz firmę za granicą, podczas rejestracji musisz zaznaczyć walutę rozliczeń, która Cię interesuje. Podczas rozliczeń pod uwagę brany jest kurs, który znajduje się na stronie NBP. Po wypełnieniu formularza i kliknięciu przycisku „Zarejestruj się”, na Twojego maila powinna przyjść wiadomość z linkiem potwierdzającym. Naciśnij go, aby sfinalizować założenie konta na portalu.

Logowanie do konta

Jeśli podałeś poprawne dane i potwierdzisz swoją rejestrację poprzez kliknięcie linku przesłanego na maila, to dostaniesz SMS-a z hasłem startowym do panelu partnera. Kluczowe jest więc to, aby sprawdzić, czy wpisany przez Ciebie numer telefonu jest poprawny. Po zalogowaniu się do panelu przywita Cię komunikat. Możesz też od razu zmienić hasło do logowania na bezpieczniejsze niż te wysłane SMS-em po rejestracji. Wystarczy, że w menu klikniesz zakładkę „Profil”, a następnie „Zmiana hasła”. Po podaniu obecnego hasła (z wiadomości SMS) możesz wpisać nowe. Musi mieć ono minimum 5 znaków, jednak warto ustawić hasło posiadające więcej liter oraz znaków specjalnych i liczb. Twoje konto na portalu będzie wtedy lepiej zabezpieczone.

Promowanie kampanii

Jeśli chcesz zacząć zarabiać, to odwiedź „Katalog programów”, który znajduje się w menu „Programy”. Znajdziesz tam wszystkie kampanie, ale możesz skorzystać z filtra, który wyselekcjonuje te, których najbardziej szukasz. Wystarczy, że podasz branżę, nazwę reklamodawcy, i określisz sposób rozliczenia kampanii. Jeśli spodoba Ci się jakaś kampania, to wystarczy, że klikniesz „Dołącz” i zapoznasz się z jej warunkami. Wiele kampanii w programie potwierdzana jest automatycznie w ciągu kilku minut od zgłoszenia. Od tego momentu będziesz mógł promować lub korzystać z danego programu.

Po kliknięciu, w szczegóły ukażą Ci się linki tekstowe lub w przypadku banerów aktywne przyciski do pobrania kodów kreacji reklamowej. Banery możesz zamieszczać na swoich blogach oraz stronach www, a linki rozsyłać do znajomych i zostawiać na portalach społecznościowych. Jeśli masz dużą bazę obserwatorów, to promowanie kampanii nie powinno sprawić Ci większego problemu. Jeśli jednak nie interesuje Cię taki sposób zarabiania, możesz po prostu robić zakupy i otrzymywać zwroty pieniędzy za dokonanie działania. To dobre rozwiązanie dla oszczędnych.

Sposoby rozliczania kampanii

Strona LeadStar umożliwia wiele sposobów promowania kampanii. Jako wydawca możesz to robić m.in.: poprzez inne źródła reklamy, bazę mailingową, stronę partnerską, media społecznościowe, własnego bloga, a nawet za pośrednictwem znajomych. Możesz promować kampanie z takich branż jak turystyka, kredyty, moda, zakupy i wiele innych. Każda kampania ma określony model rozliczeniowy. Możesz zarabiać po kliknięciu, w reklamę czy też, gdy ktoś poprawnie wypełni formularz. Niektóre kampanie rozliczane są po dokonaniu zamówienia lub wygenerowaniu sprzedaży produktu. Jeśli interesuje Cię rozliczanie na podstawie kilku modeli jednocześnie, to możesz poszukać kampanii z tzw. hybrydami. Łączą one w sobie kilka modeli rozliczeń i mogą Ci przynieść bardzo dobre rezultaty.

Zalety konta na portalu LeadStar

Posiadanie konta na stronie LeadStar.pl ma wiele zalet. Strona oferuje realne i przede wszystkim rzetelne stawki, które zadowolą większość użytkowników. Dodatkowo swoje prowizje możesz wypłacać już od 1 zł w dowolnym momencie lub w ostatnim dniu danego miesiąca. Pieniądze na koncie partnera pojawiają się w kolejnym dniu roboczym liczonym od momentu zlecenia wypłaty w panelu. Poza tym użytkownicy mogą korzystać z wielu akcji promocyjnych np. promocji urodzinowej lub bonusów miesięcznych. Korzystając z tego programu partnerskiego, możesz mieć pewność, że współpracujesz z profesjonalistami.

Jeśli do tej pory nie miałeś zbyt dużego doświadczenia w korzystaniu z programów partnerskich, to żaden problem. Platforma przygotowała dla początkujących użytkowników szereg materiałów, poradników i artykułów, które ułatwiają wdrożenie się w działania na portalu. Wystarczy, że posiadasz chęci do pracy i chcesz rozwijać się w tej dziedzinie. Na samym początku możesz dorobić do swojej pensji. Jeśli jesteś właścicielem własnej strony internetowej lub firmy, to już podjęcie pierwszych działań na platformie może Ci przynieść zadowalające rezultaty. Program przeznaczony jest w szczególności dla doradców, marketingowców, webmasterów i influencerów jednak może z niego skorzystać tak naprawdę każdy. Wystarczy, że będziesz robić zakupy lub zmienisz swój rachunek bankowy na inny. Na stronie dostępnych jest ponad 300 różnych kampanii. Żaden użytkownik nie powinien mieć problemu z tym, aby znaleźć branżę, która interesuje go najbardziej. Z portalu możesz korzystać nie tylko za pośrednictwem komputera, ale też ze swojego telefonu. W dowolnej chwili możesz dołączyć do kampanii i sprawdzić czy nie pojawiło się coś nowego.